Anasayfa Kurumsal Faaliyet Alanlarımız Yönetim Sistemleri Ürün Belgelendirme İş Güvenliği Eğitimler Referanslarımız İletişim
Hakkımızda
Misyon ve Vizyonumuz
Kalite Politikamız
İnsan Kaynakları
 
 
 
 
Faliyet Alanlarımız

faliyet alanlarimizKale Kalite, Yönetim Sistemleri, İş Sağlığı ve Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Ürün Belgelendirme, Çevre Görevlisi, Otomotiv, Yeşil Yıldız konularında faaliyetlerini sürdürmekte olup müşterilerini danışmanlık ve mühendislik hizmete vermekteyiz.

Yönetim Sistemleri, ISO 9001, ISO 14001, TS 18001, ISO 22000, ISO 16949, ISO 13485 konuları kapsamakta olup bu konularda müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışmanlık hizmetimiz müşterimiz belgelerini alana kadar sürmektedir.

İş Sağlığı ve Güvenliği, 4857 sayılı iş kanunun 77. maddesine göre sanayi ve ticaretten sayılan tüm firmalar, çalışanlarına İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi aldırması, Risk Analizlerini yaptırması gerekmektedir. Aynı kanunun 82. maddesine göre de çalışan sayısı 50 ve üzerinde olan firmalar İş Güvenliği Uzmanları ile çalışmak zorundadır. Bu doğrultuda müşterilerimize Eğitimler verip Risk Analizlerini yapmaktayız. Ayrıca müşterilerimize İş Güvenliği Uzmanlığı yapmaktayız.

Bilgi Güvenliği, Dijital ortamda bulunan veriler sürekli tehdit altında bulunmaktadır. Bundan dolayı Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması kaçınılmazdır.

Ürün Belgelendirme hizmetlerimiz CE, TSE, TSEK faaliyetlerini kapsamaktadır.

Çevre Görevlisi, 27061 sayı ve 21 Kasım 2008 tarihli resmi gazetede yayınlanan Çevre Denetimi Yönetmeliğine göre firmalar çevre görevlisi ile çalışmak zorundalar. Bu çerçeve de müşterilerimize Çevre Görevlisi hizmeti vermekteyiz.

Otomotiv sektörüne yönelik ISO 16949, SPC, FMEA, PPAP, APQP, MSA, Q1, Müşteri Özel İstekleri konularında danışmanlık ve Eğitim hizmeti vermekteyiz.

Yeşil Yıldız, Kültür ve Turizm Bakanlığının 22.09.2008 tarihli ve 27005 sayılı Resmi Gazete de yayınlan Turizm İşletmesi Belgeli Konaklama Tesislerine Çevreye Duyarlı Konaklama Tesisi Belgesi verilmesine Dair 2008/3 no’lu Tebliğe göre Otellerinin Yeşil Yıldız Belgesi alması konusunda teşvik edilmesi ön görülmektedir. Bu konuda müşterilerimize eğitim ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
 
 
  AnasayfaKurumsal Faaliyet Alanlarımız Yönetim Sistemleri Ürün Belgelendirme Eğitimler Referanslarımızİletişim Site Haritası kale kalite